ENSTİTÜMÜZDE ASALETEN GÖREV YAPMIŞ MÜDÜRLERİMİZ

mudurler

ASİL VE VEKİL GÖREV YAPMIŞ MÜDÜRLERİMİZ VE GÖREV SÜRELERİ

 ADI SOYADIMÜDÜRTARİHİ
Prof. Dr. Sırrı ERİNÇKurucu Müdür02.07.1982 - 11.03.1985
Prof. Dr. Necdet TUNÇDİLEKMüdür12.03.1985 - 01.03.1988
Prof. Dr. Oğuz EROLMüdür (Vekil)30.09.1988 - 12.10.1988
Prof. Dr. Ajun KURTER (Edebiyat Fak. Görevlendirme)Müdür (Vekil)12.10.1988 - 16.04.1989
Prof. Dr. H. Ertuğrul DOĞANMüdür (Vekil)18.04.1989 - 22.09.1989
Prof. Dr. Selami GÖZENÇ (Edebiyat Fak. Görevlendirme)Müdür (Vekil)02.10.1989 - 01.02.1994
Prof. Dr. H. Ertuğrul DOĞANMüdür22.02.1994 - 03.01.2001
Prof. Dr. Taylan AKKAYAN (Rektör Yardımcısı)Müdür (Vekil)30.01.2001 - 23.03.2001
Prof. Dr. M. Celal BARLA (Mühendislik Fak. Görevlendirme)Müdür (Vekil)24.03.2001 - 23.07.2001
Prof. Dr. M. Celal BARLA (Mühendislik Fak. Görevlendirme)Müdür24.07.2001 - 14.02.2005
Prof. Dr. H. Ertuğrul DOĞANMüdür15.02.2005 - 07.09.2007
Prof. Dr. Erhan GÜZEL (Rektör Yardımcısı)Müdür (Vekil)07.09.2007 - 23.09.2007
Prof. Dr. M. Reşat APAK (Mühendislik Fak. Görevlendirme)Müdür (Vekil)24.09.2007 - 26.10.2009
Prof. Dr. M. Reşat APAK (Mühendislik Fak. Görevlendirme)Müdür26.10.2009 - 08.05.2015
Prof. Dr. Fatih M. ADATEPEMüdür09.05.2015 - Devam ediyor